Profesjonalne maski do włosów Loreal

profesjonalna pielęgnacja włosówZe względu na to, że niezwykle chętnie sięgamy po kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, nasze pasma od czasu do czasu mogą reagować alergicznie sprawiając, że z podatnych na układanie, zdrowych i lśniących, stają się koszmarem, trudnym do ujarzmienia i ułożenia. Zwykle do takiej sytuacji doprowadzamy same – nasze nieodpowiednie nawyki żywieniowe i pielęgnacyjne, nakładanie na siebie kilku warstw preparatów przeznaczonych do różnych rodzajów włosów takie jak maski do włosów loreal i pochodzących od różnych producentów może być oczywiście przyjemne, jednak na dłuższą metę osłabiają strukturę pasm sprawiając, że stają się kruche i uwrażliwione. Co to jednak oznacza?

Jeżeli jesteśmy posiadaczkami wrażliwych fryzur, musimy zweryfikować swoje codzienne przyzwyczajenia i zacząć obchodzić się z włosami trochę łagodniej, niż dotychczas. Takie pasma są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju zabiegi i łatwo się łamią, podobnie zresztą jak podatna na uszkodzenia jest sama skóra głowy. Każde gwałtowne zmiany temperatury oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne będą więc sprawiać, że pasma będą się elektryzować, łamać, wypadać, a skóra głowy będzie reagować alergią na każde próby stylizacji. Zwykle same sobie szkodzimy nakładając samodzielnie farby do włosów i eksperymentując z koloryzacją czy trwałą ondulacją. Delikatny balejaż na naturalnych włosach może być atrakcyjny, jednak powtarzany regularnie co kilka tygodni doprowadzają pasma do całkowitej degradacji. Włosy mogą być też słabsze, kiedy spada nasza odporność, dlatego za każdym razem warto zadbać o dostarczanie organizmowi odpowiednich minerałów i składników odżywczych, które decydują o tym, czy nasze pasma będą silne czy też nie. Ze względu na to, że trudno wyobrazić sobie łazienkę przeciętnej kobiety, w której nie znalazłoby się przynajmniej kilka kosmetyków do pielęgnacji włosów,. Warto wybierać je z głową i starać się selekcjonować to, co oferowane jest nam przez producentów, kuszących nas pięknymi opakowaniami i atrakcyjnymi zapachami pianek i szamponów do włosów. Mycie jest absolutną podstawą pielęgnacji, dlatego warto zadbać o to, żeby było wykonywane prawidłowo i pieczołowicie. Zrezygnujmy z kosmetyków zawierających parabeny czy szkodliwe SLS i postawmy na naturalne preparaty pochodzące z jednej serii czy linii kosmetycznej. 

odżywka do włosów

Ze względu na to, że uwrażliwione włosy potrzebują skutecznej regeneracji, warto zainwestować w odpowiednią maskę taką, jak chociażby LOREAL Expert Absolut Repair Cellular wzbogaconą o kwas mlekowy, dzięki czemu włókno włosa jest skutecznie odbudowywane już na poziomie komórkowym, dzięki czemu pasma stają się miękkie, zdrowe i pełne blasku.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ostatnio czytane

Torby ze skóry na przestrzeni wieków

ról, dlatego też przedmioty, które ją otaczają powinny nadążać za jej potrzebami oraz oczekiwaniami. Nie inaczej jest w przypadku torebek, o czym doskonale wiedzą projektanci i producenci, starając się sprostać wymogom współczesności. Torebka musi się sprawdzić nie tylko na co dzień, ale i od święta i być wierną towarzyszką na wieczornym wyjściu, spotkaniu biznesowym, na zakupach oraz spotkaniach z przyjaciółkami przy herbacie. Dzisiaj bardzo wyraźnie zaostrzył się podział pomiędzy torebkami na dzień i na wieczór, przede wszystkim w kontekście ich rozmiarów. Torebka wieczorowa jest poręczna, subtelna i „bogata”, natomiast na zakupach czy na co dzień trudno wyobrazić sobie lepsze rozwiązanie, niż duża, workowata torba, która bez trudu pomieści wszystko to, co niezbędne w ciągu sklepowych szaleństw.

Czytaj więcej...

Torebki ze sklepu – jak dobierać dodatki?

ów – telefony, chusteczki, dokumenty, pieniądze czy notatki, które muszą być w jednym miejscu i zawsze pod ręką. Być może dlatego tak ogromną popularnością cieszą się torebki, bez których trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek, szanującą się, kobietę. Nie wolno jednak zapominać, że obok funkcji praktycznej torebki pełnią funkcję czysto estetyczną i stanowią uzupełnienie stroju, warto więc wiedzieć w jaki sposób powinny być wybierane, aby sprawdzały się w każdej sytuacji. Jeszcze do niedawna funkcjonowało powszechne przekonanie, że torebki powinny być dopasowywane do butów, jednak dzisiaj stawia się bardziej na całościowe wrażenie wizualne, nic nie stoi więc na przeszkodzie, aby panie dobierały buty, akcesoria i ubrania w taki sposób, aby wzory i barwy się nie „gryzły”. Jeżeli wszystko jest od siebie dopasowane i nie ma się ani wrażenia przepychu, ani odczucia przewagi jednej części sylwetki, buty mogą być czerwone, płaszcz beżowy a torebka czarna.

Czytaj więcej...

Raj na ziemi

nowoczesne osiedle. Zainteresowanie nieruchomościami tam usytuowanymi wciąż wzrasta. Skąd tak wielki fenomen, nadal niedokończonego przecież projektu? Plusem wpływającym na wizerunek inwestycji jest na pewno to, że osiedla nie trzeba promować. Ogrody Paulinum obronią się same. Dodatkowo dolnośląskie krajobrazy niewątpliwie wpływają pozytywnie na atrakcyjność tego miejsca.

Czytaj więcej...
Our website is protected by DMC Firewall!